Artimiausi renginiai

Informacija verslui

Sukurta 2019.01.30 / Atnaujinta 2021.02.15 11:22

Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės ekonominius santykius nuo 2021 m. sausio 1 d. reglamentuoja Prekybos ir bendradarbiavimo susitarimas. Lietuvos verslo informacijos portalo www.verslilietuva.lt specialioje skiltyje „Brexit“ skelbiama aktuali informacija verslui, vykdančiam prekybą su JK. Puslapyje pateikiama svarbi informacija apie tarifinius ir netarifinius barjerus, dalijamasi aktualiausiomis Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos publikacijomis, pateikiami aktualūs analitiniai komentarai. Rubrikos skaitytojai taip pat turi galimybę susipažinti su verslo dažniausiai užduodamais klausimais ir atsakymais  į juos, beipatys pateikti rūpimus klausimus ekspertams.

Aktualiausius Lietuvos institucijų kontaktus konsultacijoms dėl muitinės procedūrų, mokesčių, sertifikatų, finansinių paslaugų, transporto ir migracijos klausimų galite rasti “Versli Lietuva”  sukurtoje specialioje nuorodoje.

Užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamento atstovai taip pat konsultuoja verslo ir asocijuotų verslo struktūrų atstovus. Diplomatai yra pasirengę atsakyti ir į konkrečius įmonių klausimus (kreiptis galima el. paštu [email protected]).