Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos ambasada Azerbaidžano Respublikoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projekto paraiškas

Sukurta 2021.05.26 / Atnaujinta 2021.05.26 11:05

Lietuvos Respublikos ambasada Azerbaidžano Respublikoje ir Turkmėnistanui kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projekto paraiškas šiai koncepcijai įgyvendinti Azerbaidžane (suma – iki 10 tūkst. EUR):
1. „Žaliasis miestas“ (projektas Nr.1 - priedas).
Teikiamos paraiškos turi atitikti Europos Sąjungos, Lietuvos ir Azerbaidžano susitarimus dvišalio bendradarbiavimo srityje ir (arba) Azerbaidžano nacionalinės plėtros strategijas.
Projekto paraiškoje turi būti nurodytas bent vienas partneris Azerbaidžane. Partneris Azerbaidžane nėra būtinas, jei paraišką teikia Azerbaidžano Respublikos subjektas arba tarptautinė organizacija.
Nustatytos formos paraiškas kartu su projekto sąmata gali teikti Lietuvos Respublikos ir Azerbaidžano Respublikos fiziniai ir juridiniai asmenys, kitos organizacijos ir jų padaliniai elektroniniu paštu [email protected].  Kartu su pasirašyta ir nuskenuota paraiška turi būti pateikti visi privalomi ir, jeigu aktualu, papildomi priedai. Vienas teikėjas gali pateikti kelias paraiškas.
Patvirtinti projektai turi būti įgyvendinti ir dalykinės bei finansinės ataskaitos turi būti pateiktos iki 2021 m. spalio 31 d.  
Projektų paraiškos priimamos iki 2021 m. birželio 6 d. (įskaitytinai).
Projekto paraiškos ir projekto paraiškos sąmatos formas ir norminius aktus, reglamentuojančius su vystomojo bendradarbiavimo projektų įgyvendinimu susijusius klausimus, galite rasti čia.
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis elektroninio pašto adresu [email protected].

 

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha