Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Melburne aptartos bendradarbiavimo plėtros galimybės lazerių ir kitų aukštųjų technologijų srityse

Sukurta 2018.02.17 / Atnaujinta 2018.02.17 14:35
   Melburne aptartos bendradarbiavimo plėtros galimybės lazerių ir kitų aukštųjų technologijų srityse
   Melburne aptartos bendradarbiavimo plėtros galimybės lazerių ir kitų aukštųjų technologijų srityse
   Melburne aptartos bendradarbiavimo plėtros galimybės lazerių ir kitų aukštųjų technologijų srityse

   Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos inžinerinio ir technologijų klasterio (LITEK) delegacija vasario 16 dieną lankėsi Melburne (Australija).

   „Simboliška, kad šią istorinę dieną kalbėdami apie dvišalių Lietuvos-Australijos santykių ateitį, žvilgsnį kreipiame į ateitį -  inovatyvias, pažangių technologijų sritis“, - pabrėžė užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius, susitikęs su su Viktorijos valstijos Parlamento vadovais, akademine visuomene, verslo ir lietuvių bendruomenės atstovais.

   Užsienio reikalų ministerijos atstovai taip pat apsilankė Svinburno technologijų universitete (Swinburne University of Technology), kuriam perduotas Vilniaus universiteto pasiūlymas formalizuoti ir toliau plėtoti jau kurį laiką sėkmingai kartu įgyvendinamus mokslinių tyrimų projektus fotonikos srityje, pasirašant bendradarbiavimo susitarimą tarp universitetų. Melburno RMIT universitete  Lietuvos  delegacija pristatė šalies pasiekimus lazerių srityje ir šio sektoriaus įmonių interesus regione, diskutavo apie dalyvavimą HORIZON2020 projektuose.  Abiejų universitetų atstovus D. Skusevičius pakvietė atvykti į „Life Sciences Baltics 2018“ konferenciją Vilniuje ir tiesiogiai susipažinti su mūsų šalies inovacijų potencialu.

   Susitikime su Lietuvos-Australijos verslo taryba kalbėta apie dvišalių ekonominių santykių plėtros perspektyvas inovatyviuose, didelę pridėtinę vertę kuriančiuose sektoriuose.

   Vasario 16-osios proga pagrindinėje Melburno Federacijos aikštėje, kaip ir daugybėje kitų pasaulio miestų, minint atkurtos Lietuvos šimtmetį, plevėsavo lietuviškos trispalvės vėliavos. 

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   1218 Es-Afrikos forumas.jpg

   Gruodžio 17-18 dienomis užsienio reikalų ministro Lino Linkevičius vadovaujama Lietuvos delegacija dalyvavo Vienoje vykstančiame aukšto lygio ES-Afrikos forume. Forumą, skirtą bendradarbiavimui  inovacijų ir skaitmeninimo srityse skatinti, surengė Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujanti Austrija.

   Europos Sąjunga » Ekonominiai santykiai »
   IMG_2787 (002).jpg

   Rugsėjo 26 dieną Tamperėje (Suomija) vykstančioje didžiausioje Suomijoje inžinerijos pramonės parodoje „Alihankina“ surengtas Lietuvos verslo galimybių pristatymo renginys. Jį inicijavo ir organizavo Lietuvos Respublikos ambasada Suomijoje kartu su Lietuvos inžinerijos pramonės asociacija „Linpra“ bei Tamperės regiono prekybos rūmais.

   Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
   Konsultacijos Bangladešas.jpg

   Rugpjūčio 31 dieną Vilniuje surengtos pirmosios Lietuvos ir Bangladešo politinės konsultacijos, kurioms vadovavo Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius ir Bangladešo užsienio reikalų ministerijos sekretorius dvišaliams santykiams Kamrulas Ahsanas.

   Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »
   tomas_razmus-4132.JPG

   Liepos 10 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamentas (IESPD) kartu su Personalo departamentu plačiai pravėrė duris visiems, besidomintiems darbo ekonominės diplomatijos srityje galimybėmis.

   Ministerijos naujienos »
   tomas_razmus-2653.JPG

   Kovo 23 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su Baltarusijos opozicijos atstovais.

   Ministerijos naujienos »
   tomas_razmus-1590.JPG

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kovo 13 dieną dalyvavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumo posėdyje, kur su Lietuvos verslo atstovais aptarė Vyriausybės užsienio politikos prioritetus, prekybos politikos aktualijas ir ekonominės diplomatijos indėlį, ginant Lietuvos pramonės interesus.

   Ekonominiai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata