Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AZERBAIDŽANO RESPUBLIKOJE IR TURKMĖNISTANUI

Adresas: 23 Izmir prospect, Baku, AZERBAIJAN

plačiau »

Tel. +994 12 5370407; +994 12 537 0408
Faksas +994 12 5392297
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Informuojame, kad  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija paskelbė konkursą gauti 70 Lietuvos valstybės stipendijų magistrantūros arba integruotoms studijoms Lietuvos aukštojo mokslo institucijose 2018 – 2019 m. akademiniais metais.

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
Su taristu.JPG

Lietuvos Respublikos šimtmetis paminėtas ir Azerbaidžane. Lietuvos ambasada Baku 2018 m. vasario 20 d. Azerbaidžano nacionalinėje filharmonijoje surengė Veronikos Povilionienės ir Dainiaus Pulausko koncertą, kurio metu lietuvių dainų tradicijos, papročiai jungėsi su šiuolaikinės muzikos stiliumi, Lietuvos istorija – su jos ateities vizija.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »

2017 m. pabaigoje pasirodžiusiame „Kultūros barų“ numeryje (Nr. 10) publikuojamas Mahiro Gamzajevo straipsnis apie Vincą Krėvę-Mickevičių, jo veiklą Azerbaidžane. Kviečiame paskaityti.

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
2018 01 18_Work in Lithuania.jpg

Dalinamės tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva „Work in Lithuania“, skirta skatinti užsienyje gyvenančius specialistus karjeros siekti Lietuvoje. Projekto puslapyje rasite ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiai persikelti į Lietuvą.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Azerbaidžane »
Capture.PNG

Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Švietimo mainų paramos fondu skelbia konkursą teikti paraiškas intensyviems lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursams 2018 m. Paraiškas gali teikti studentai, dėstytojai ir tyrėjai iš užsienio šalių.

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »

2017 m. lapkričio 23 d. Baku leidžiamame dienraštyje „525-ci qəzet“ paskelbtas Sigito Gedos (1943-2008) esė „Kelionės į Kaukazą“ vertimas. Kūrinį išvertė ir pratarmę parašė Mahiras Gamzajevas.

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
2017 10 27_TVK.jpg

2017 m. spalio 27 dieną Vilniuje įvyko penktasis Lietuvos - Azerbaidžano tarpvyriausybinės dvišalio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Azerbaidžano mokesčių ministras Fazilis Mammadovas.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »
2017 10 17_Stonio filmu perziuros Baku.jpg
Lietuvos ambasados Baku iniciatyva į Azerbaidžaną atvyko lietuvių dokumentinių filmų režisierius Audrius Stonys. Apsilankymo metu vyksta jo filmų peržiūros, susitikimai su Azerbaidžano kino kritikais, menų studentais ir visais dokumentinio kino mėgėjais.
Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_0016.JPG
2017 m. spalio 11 d. Gazacho raj. Daš Salahli gyvenvietėje užbaigti du Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo projektai vaikų saugumui stiprinti: atidaryta išminuota ir sutvarkyta vaikų žaidimo aikštelė, moksleiviams surengti saugaus eismo mokymai, o pradinių klasių mokiniams įteiktos kuprinės su atšvaitais.
Istorinė, kultūros diplomatija »

Europos Sąjungos delegacija Azerbaidžane pranešė, kad Prancūzijos, Lietuvos ir Latvijos konsorciumas laimėjo atranką ES Dvynių programos  projektui „Parama stiprinant Azerbaidžano aukštojo mokslo sistemą“ įgyvendinti. Tai jau aštuntas Lietuvos laimėtas ES Dvynių programos projektas Azerbaidžane ir trečias šiais metais, kas akivaizdžiai liudija stiprėjančius šalių ryšius ir išaugusį pasitikėjimą Lietuvos institucijomis ir ekspertais.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
2017 09 23_Europos kaimelis Seki.jpg

2017 m. rugsėjo 23 d. Lietuvos ambasada Azerbaidžane dalyvavo Europos kaimelyje, kuris šiemet pirmą kartą vyko Šeki mieste. Lietuvai skirtoje palapinėje renginio lankytojai buvo supažindinti su turizmo ir studijų Lietuvoje galimybėmis.

Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »

Iki 2017 m. rugsėjo 30 d. išeiviai ir lietuvių kilmės užsieniečiai, studijuojantys Lietuvos aukštosiose mokyklose, kviečiami teikti paraiškas paramai studijoms gauti. Paraiškos yra teikiamos elektroniniu būdu Valstybinio studijų fondo interneto tinklalapyje autorizuojantis per elektroninę bankininkystę arba elektroninio parašo sistemas.

Lietuviai Azerbaidžane »
2017 04 10_Kvietimas teikti VB paraiskas.png

Lietuvos Respublikos ambasada Azerbaidžano Respublikoje ir Turkmėnistanui kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas šiai koncepcijai įgyvendinti Azerbaidžane (suma iki 5 tūkst. EUR):

„Azerbaidžano kaimo vietovių vaikų saugumo kelyje užtikrinimas“.

Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »

Mieli Azerbaidžane gyvenantys lietuviai, maloniai kviečiame Jus liepos 7 d. 17 val. atvykti į ambasadą paminėti karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną ir kartu sugiedoti Lietuvos himną, prisijungiant prie akcijos „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.

Lietuviai Azerbaidžane »
2017 04 21_Del Lietuvos dalyvavimo Frankofonijos dienose.jpg

Frankofonijos dienų renginiuose, vykstančiuose Azerbaidžane 2017 m. kovo 30 – balandžio 22 d., Lietuvos ambasados Azerbaidžane iniciatyva pristatomi Giedrės Beinoriūtės filmas “Balkonas”, Giedriaus Jokubauskio skaitmeninio meno paroda “Archi.realybės – Egiptas” ir Lietuvos maisto pramonės gaminiai.

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata