Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AZERBAIDŽANO RESPUBLIKOJE IR TURKMĖNISTANUI

Adresas: 23 Izmir prospect, Baku, AZERBAIJAN

plačiau »

Tel. +994 12 5370407; +994 12 537 0408
Faksas +994 12 5392297
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Informuojame, kad 2018.07.03 dėl Mingečeviro hidroelektrinėje įvykusios avarijos sutriko elektros tiekimas Baku ir Azerbaidžane. Lietuvos ambasada Baku palaiko ryšį su kompetentingomis Azerbaidžano institucijomis. Kaip informavo Azerbaidžano nepaprastųjų situacijų ministerija, šiuo metu elektros tiekimas Baku ir Azerbaidžane atkurtas, šalinami avarijos padariniai. Jokių apribojimų turistinėms kelionėms po Azerbaidžaną nėra.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Azerbaidžane »

Azerbaidžano rašytojų sąjungos savaitraščio „Literatūrinis laikraštis“ ("Ədəbiyyat qəzeti") 2018 m. gegužės 26 d. numeryje (Nr. 20 (5143) išspausdintas Vinco Krėvės kūrinys „Daina apie Arą“ iš rinkinio „Dainavos šalies senų žmonių padavimai“. Į azerbaidžaniečių kalbą šį kūrinį išvertė literatūrologas ir vertėjas Mahiras Gamzajevas (Mahir Həmzəyev).

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
2018 05 14_Po Meistro ir Tatjanos perziuros3.JPG

Lietuvos ambasados Baku iniciatyva į Azerbaidžaną atvyko režisierė Giedrė Žičkytė. Apsilankymo metu vyksta jos filmų peržiūros, susitikimai su Azerbaidžano kino kritikais, menų studentais ir visais dokumentinio kino mėgėjais.

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
2018 04 09_Del Lietuvos dalyvavimo Frankofonijos dienose.png

Frankofonijos dienų renginiuose, vykstančiuose Azerbaidžane 2018 m. balandžio 1 – 14 d., Lietuvos ambasados Azerbaidžane iniciatyva pristatomi Donato Ulvydo, Lino Augučio, Marek Skrobecki, Rasos Miškinytės filmas “Vabzdžių dresuotojas” ir Antano Sutkaus nuotraukų paroda “Ž.P.Sartras ir S. de Bovuar Kuršių nerijos kopose".

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »

Informuojame, kad  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija paskelbė konkursą gauti 70 Lietuvos valstybės stipendijų magistrantūros arba integruotoms studijoms Lietuvos aukštojo mokslo institucijose 2018 – 2019 m. akademiniais metais.

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
Su taristu.JPG

Lietuvos Respublikos šimtmetis paminėtas ir Azerbaidžane. Lietuvos ambasada Baku 2018 m. vasario 20 d. Azerbaidžano nacionalinėje filharmonijoje surengė Veronikos Povilionienės ir Dainiaus Pulausko koncertą, kurio metu lietuvių dainų tradicijos, papročiai jungėsi su šiuolaikinės muzikos stiliumi, Lietuvos istorija – su jos ateities vizija.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »

2017 m. pabaigoje pasirodžiusiame „Kultūros barų“ numeryje (Nr. 10) publikuojamas Mahiro Gamzajevo straipsnis apie Vincą Krėvę-Mickevičių, jo veiklą Azerbaidžane. Kviečiame paskaityti.

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
2018 01 18_Work in Lithuania.jpg

Dalinamės tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva „Work in Lithuania“, skirta skatinti užsienyje gyvenančius specialistus karjeros siekti Lietuvoje. Projekto puslapyje rasite ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiai persikelti į Lietuvą.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Azerbaidžane »
Capture.PNG

Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Švietimo mainų paramos fondu skelbia konkursą teikti paraiškas intensyviems lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursams 2018 m. Paraiškas gali teikti studentai, dėstytojai ir tyrėjai iš užsienio šalių.

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »

2017 m. lapkričio 23 d. Baku leidžiamame dienraštyje „525-ci qəzet“ paskelbtas Sigito Gedos (1943-2008) esė „Kelionės į Kaukazą“ vertimas. Kūrinį išvertė ir pratarmę parašė Mahiras Gamzajevas.

Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »
2017 10 17_Stonio filmu perziuros Baku.jpg
Lietuvos ambasados Baku iniciatyva į Azerbaidžaną atvyko lietuvių dokumentinių filmų režisierius Audrius Stonys. Apsilankymo metu vyksta jo filmų peržiūros, susitikimai su Azerbaidžano kino kritikais, menų studentais ir visais dokumentinio kino mėgėjais.
Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »

Europos Sąjungos delegacija Azerbaidžane pranešė, kad Prancūzijos, Lietuvos ir Latvijos konsorciumas laimėjo atranką ES Dvynių programos  projektui „Parama stiprinant Azerbaidžano aukštojo mokslo sistemą“ įgyvendinti. Tai jau aštuntas Lietuvos laimėtas ES Dvynių programos projektas Azerbaidžane ir trečias šiais metais, kas akivaizdžiai liudija stiprėjančius šalių ryšius ir išaugusį pasitikėjimą Lietuvos institucijomis ir ekspertais.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Azerbaidžane » Istorinė, kultūros diplomatija »

Iki 2017 m. rugsėjo 30 d. išeiviai ir lietuvių kilmės užsieniečiai, studijuojantys Lietuvos aukštosiose mokyklose, kviečiami teikti paraiškas paramai studijoms gauti. Paraiškos yra teikiamos elektroniniu būdu Valstybinio studijų fondo interneto tinklalapyje autorizuojantis per elektroninę bankininkystę arba elektroninio parašo sistemas.

Lietuviai Azerbaidžane »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata