Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AZERBAIDŽANO RESPUBLIKOJE IR TURKMĖNISTANUI

Adresas: 23 Izmir prospect, Baku, AZERBAIJAN

plačiau »

Tel. +994 12 5370407; +994 12 537 0408
Faksas +994 12 5392297
El. paštas

Kvietimas teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas (pratęstas terminas)

Sukurta 2018.05.22 / Atnaujinta 2018.05.22 16:29
  Kvietimas teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas (pratęstas terminas)

  Lietuvos Respublikos ambasada Azerbaidžano Respublikoje ir Turkmėnistanui pratęsia vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškų šioms koncepcijoms įgyvendinti Azerbaidžane (bendra suma – iki 10 tūkst. EUR) pateikimo laiką iki 2018 m. gegužės 25 d. įskaitytinai:

  1. „Azerbaidžano vaikų saugumo ir užimtumo užtikrinimas“ (projektas Nr.1).

  2. „Moterų, savarankiškai kuriančių ir valdančių verslą, gebėjimų stiprinimas“ (projektas Nr.2).

  Teikiamos paraiškos turi atitikti Europos Sąjungos, Lietuvos ir Azerbaidžano susitarimus dvišalio bendradarbiavimo srityje, ir (arba) Azerbaidžano nacionalinės plėtros strategijas.

  Projekto paraiškoje turi būti nurodytas bent vienas partneris Azerbaidžane. Partneris Azerbaidžane nėra būtinas, jei paraišką teikia Azerbaidžano Respublikos subjektas arba tarptautinė organizacija.

  Nustatytos formos paraiškas kartu su projekto sąmata gali teikti Lietuvos Respublikos ir Azerbaidžano Respublikos fiziniai ir juridiniai asmenys, kitos organizacijos ir jų padaliniai elektroniniu paštu [email protected].  Kartu su pasirašyta ir nuskenuota paraiška turi būti pateikti visi privalomi ir, jeigu aktualu, papildomi priedai. Vienas teikėjas gali pateikti kelias paraiškas.

  Patvirtinti projektai turi būti įgyvendinti ir dalykinės bei finansinės ataskaitos turi būti pateiktos iki 2018 m. rugsėjo 30 d.  

  Projektų paraiškos priimamos iki 2018 m. gegužės 25 d. (įskaitytinai).

  Projekto paraiškos forma: lietuvių ir anglų kalba. Projekto paraiškos sąmatos forma: lietuvių ir anglų kalba.

  Koncepcijų ir paraiškų projektams teikimo, atrankos, projektų įgyvendinimo tvarką nustato ir kitus su vystomojo bendradarbiavimo projektų įgyvendinimu susijusius klausimus reglamentuoja Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. vasario 22 d. nutarimu Nr. 129 „Dėl Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, ir Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2017 m. kovo 21 d. įsakymu Nr. V-63 „Dėl Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“. Daugiau teisinės informacijos

  Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis elektroninio pašto adresu [email protected].

  Naujienlaiškio prenumerata